RN732BTTD4172F100
MFR.Part #
RN732BTTD4172F100
JLCPCB Part #
C4262617
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS