SG73P2ATTD911J
MFR.Part #
SG73P2ATTD911J
JLCPCB Part #
C4264312
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS