SG73P1JRTTD26R7F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD26R7F
JLCPCB Part #
C7360039
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS