SG73P2ATTD9101F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9101F
JLCPCB Part #
C4084468
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS