SG73P2ATTD9093F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9093F
JLCPCB Part #
C4130764
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS