SG73P2ATTD9090F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9090F
JLCPCB Part #
C3985238
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS