SG73P2ATTD8R45F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8R45F
JLCPCB Part #
C4212302
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS