RK73B1JRTTD132G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1JRTTD132G
JLCPCB Part #
C2598375
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS