SG73P2ATTD8872F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8872F
JLCPCB Part #
C4130603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS