SG73P2ATTD8870F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8870F
JLCPCB Part #
C4260130
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS