SG73P2ATTD8870D
MFR.Part #
SG73P2ATTD8870D
JLCPCB Part #
C3997862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS