SG73P2ATTD8662F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8662F
JLCPCB Part #
C4324175
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS