RN73H2ETTD68R0D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD68R0D100
JLCPCB Part #
C4196166
Description
250mW 68Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS