SG73P2ATTD82R5D
MFR.Part #
SG73P2ATTD82R5D
JLCPCB Part #
C4044408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS