SG73P2ATTD8061F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8061F
JLCPCB Part #
C4214694
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS