SG73P2ATTD7R87F
MFR.Part #
SG73P2ATTD7R87F
JLCPCB Part #
C4061546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS