RN73R1JTTD5690D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5690D100
JLCPCB Part #
C4200751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 569Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS