SG73P2ATTD7870D
MFR.Part #
SG73P2ATTD7870D
JLCPCB Part #
C4257973
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS