HV732HRTTE4704F
MFR.Part #
HV732HRTTE4704F
JLCPCB Part #
C6967518
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS