RN73H2BTTD7873F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7873F25
JLCPCB Part #
C2543786
Description
250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS