RN732BTTD9100A05
MFR.Part #
RN732BTTD9100A05
JLCPCB Part #
C3979378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS