RN732BTTD47R0C25
MFR.Part #
RN732BTTD47R0C25
JLCPCB Part #
C4211667
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS