SG73P2ATTD7153D
MFR.Part #
SG73P2ATTD7153D
JLCPCB Part #
C4325625
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS