SG73P2ATTD6812F
MFR.Part #
SG73P2ATTD6812F
JLCPCB Part #
C4314443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS