RK73G2BTTD2001F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2001F
JLCPCB Part #
C5851276
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS