SG73P2ATTD6493F
MFR.Part #
SG73P2ATTD6493F
JLCPCB Part #
C4270769
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS