SG73P2ATTD5760D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5760D
JLCPCB Part #
C4214310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS