SG73P2ATTD5600F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD5600F
JLCPCB Part #
C4313748
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS