RK73H3ATTE2672F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2672F
JLCPCB Part #
C7287704
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS