RN732BTTD1640B10
MFR.Part #
RN732BTTD1640B10
JLCPCB Part #
C3917121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 164Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS