RN732ATTD8980F100
MFR.Part #
RN732ATTD8980F100
JLCPCB Part #
C3977571
Description
-55℃~+155℃ 100mW 898Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS