RN73R1JTTD5172B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5172B10
JLCPCB Part #
C2564635
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS