SG73P2ATTD5102D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5102D
JLCPCB Part #
C4244983
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS