RN731JTTD3650B50
MFR.Part #
RN731JTTD3650B50
JLCPCB Part #
C4085383
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS