SG73P2ATTD4R7J
MFR.Part #
SG73P2ATTD4R7J
JLCPCB Part #
C4267249
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS