RN73H1JTTD2212B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2212B50
JLCPCB Part #
C3937533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS