RN73H2ATTD9420B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD9420B50
JLCPCB Part #
C2538776
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS