SG73P2ATTD4752D
MFR.Part #
SG73P2ATTD4752D
JLCPCB Part #
C4350778
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS