RN73H2ETTD2461D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2461D10
JLCPCB Part #
C4211435
Description
-55℃~+155℃ 2.46kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS