SG73P2ATTD4530D
MFR.Part #
SG73P2ATTD4530D
JLCPCB Part #
C4251769
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS