RN73R2ATTD1820B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1820B25
JLCPCB Part #
C5863137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS