SG73P2ATTD431J
MFR.Part #
SG73P2ATTD431J
JLCPCB Part #
C4198696
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS