RN73H2ETTD4323D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4323D10
JLCPCB Part #
C3927451
Description
250mW 432kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS