SG73P2ATTD4121F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4121F
JLCPCB Part #
C4199328
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS