RN73H2ETTD1201F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1201F50
JLCPCB Part #
C4263288
Description
1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS