RN73R1JTTD2403B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2403B25
JLCPCB Part #
C2553952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS