SG73P2ATTD363G
MFR.Part #
SG73P2ATTD363G
JLCPCB Part #
C4034392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS