SG73P2ATTD362J
MFR.Part #
SG73P2ATTD362J
JLCPCB Part #
C3915300
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS