SG73P2ATTD34R8D
MFR.Part #
SG73P2ATTD34R8D
JLCPCB Part #
C4305177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS