RN73R2ETTD4273F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4273F100
JLCPCB Part #
C2604948
Description
-55℃~+155℃ 250mW 427kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS